خدمات حقوقی در ایران

موسسه ما برای آن دسته از هموطنانی که در خارج از کشور سکونت دارند و امکان پیگیری حضوری برای آنها فراهم نیست راهکار های متفاوتی پیش بینی کرده است.
مشاوره حقوقی رایگان: شما میتوانید از طریق فرم پایین صفحه وقت مشاوره آنلاین رزرو کرده، مدارک خود را از طریق ایمیل برای دفتر ارسال نموده و در جلسه مشاوره آنلاین که بصورت رایگان میباشد تمامی سوالات خود را از وکیل پایه یک دادگستری بپرسید، همچنین میتوانید همراه با وکیل دادگستری در جلسه مشاوره سامانه اطلاع رسانی قوه قضاییه ایران (ثنا) خود را چک کرده و روند کار پرونده های خود را بررسی کنید و در صورتی که در سامانه قوه قضاییه ( ثنا) ثبت نام نکرده اید میتوانید بصورت رایگان در آن ثبت نام کنید و از این به بعد ابلاغ های خود از این طریق مشاهده نمایید.
وکالت: در صورتی که در جلسات مشاوره این نتیجه حاصل شد که برای پیگیری و دفاع از حقوق خود در محاکم ایران، نیاز به وکیل دارید، میتوانید ضمن انعقاد قرارداد و در بیشتر موارد بدون مراجعه به سفارت، وکالتی به وکلای ما در ایران اعطا کرده تا در جلسات دادگاه شرکت کنند و از حقوق شما در دادگاه ها دفاع کنند. در صورت نیاز به کسب اطلاعات بیشتر وقت مشاوره رایگان رزرو کنید.
مطالعه پرونده در دادگاه: همچنین ممکن است در جریان پرونده ای قرار بگیرید که علیه شما در مراجع ایران مطرح شده و هیچ اطلاعاتی در این باره نداشته باشید، لازم است بدانید که میتوانید با اعطای یک وکالت نامه صرفا جهت مطالعه و اخذ کپی از پرونده با کمترین هزینه از محتویات پرونده خود مطلع شده تا در صورت لزوم بتوانید با اعطای وکالت به شخص مورد نظر از حقوق خود دفاع کرده و جلسات رسیدگی را از دست ندهید.

Request a Free Consultation

Consult right now with our experienced team for complete solutions to your legal issues.